DOMÉNY s.r.o.
Registrace domény - ověření
www.
ověřit i ostatní možnosti (com,net,org,...)

Neomezený hosting

Nabízíme Vám speciální tarif WEBMASTER, u kterého si můžete aktivovat neomezený webprostor pro svou prezentaci. Předpokládá se, že zákazník užívající tento tarif nepotřebuje technickou podporu a je schopen si vše (např. e-mailový klient, konfiguraci webu apod.) nastavit dle návodů uvedených na stránkách podpory a nastaví si sám přes nastavení služeb bez nutnosti dalšího poradenství. Proto tarif prezentujeme jako určený WEBMASTERům, nicméně jste-li dostatečně zkušený uživatel bez potřeby individuálního poradenství, tarif si samozřejmě můžete objednat také. Hlavní výhodou je cena a neomezený webprostor.

Bližší informace k tarifu WEBMASTER:
Při založení je u tarifu prvotně nastaven základní prostor s kapacitou 5000 MB, který je možno v nastavení služeb přidělit příslušným službám dle konkrétních potřeb uživatele (ftp pro web, e-mail, databáze...). Jakmile prostor přestane uživateli stačit (tj. je rozdělen veškerý dosavadní prostor a FTP prostor se blíží zaplnění), uživatel si v administraci zažádá o bezplatné navýšení prostoru.

Podmínky tarifu WEBMASTER:

  • Neomezený webprostor nelze používat jako úložiště pro soubory, které nejsou veřejnou součástí prezentace a nevede na ně alespoň jeden odkaz v rámci prezentace na doméně, k níž je tarif zřízen.
  • Počet založených e-mailů k doméně je neomezený, e-mailové schránky mohou mít dohromady přidělenou kapacitu max. 5000 MB (tj. součet nastavených velikostí všech e-mailů může být max.5000 MB).
  • Doména vztahující se k tarifu musí být ve správě naší společnosti (v případě že doménu již máte registrovanou jinde, objednejte si prosím její přesun na těchto stránkách).
Smyslem výše zmíněných opatření není omezování uživatele, nýbrž snaha zamezit zneužívání služby na úkor ostatních uživatelů např. cíleným a bezdůvodným přeplňováním ftp prostoru neomezeného tarifu s cílem vyčerpání kapacit úložiště serverů. Vyhrazujeme si proto právo prostor nenavýšit (příp. snížit zpět až na základní úroveň 5000 MB).

Pokud byste uvítali webprostor bez podmínek neomezeného tarifu WEBMASTER (např. pro zaheslované galerie, archiv objemných souborů chráněný heslem apod.), vyberte si prosím jakýkoliv jiný tarif z naší nabídky s konkrétní velikostí webprostoru.

Dotazy v souvislosti podmínkami:
Pokud tedy mé stránky obsahují zaheslovanou část stránek, je to v rozporu s podmínkami?
Nikoliv, zaheslovanou část na stránkách můžete mít. Základní prostor 5000 MB není nijak omezen, můžete použít pro libovolná data s výjimkou obsahu vyloučeného obchodními podmínkami, bod IV.4. (tj. např. nezákonný obsah, download server apod.). Proto heslem chráněná část (např. administrační část redakčního systému) nebude považována za porušení. Základní prostor můžete dokonce celý zaheslovat, ovšem je pak třeba mít na paměti, že v případě požadavku navýšení prostoru je už další prostor nutno použít v souladu s výše uvedenými podmínkami. Čili neveřejná data na doméně tolerujeme "v rozumné" míře, za kterou je považována velikost základního prostoru (tj.5000 MB). Není naším záměrem kontrolovat použití každého souboru v prezentaci, nicméně na druhou stranu není možné z pochopitelných důvodů zneužívat neomezený prostor k archivaci neveřejných dat. K takovému účelu prosím použijte jiný tarif než WEBMASTER.