DOMÉNY s.r.o.
Registrace domény - ověření
www.
ověřit i ostatní možnosti (com,net,org,...)
1.Výběr domény 2.Volba tarifu 3.Upřesnění služeb (nepovinné) 4.Rekapitulace, možno zadat objednávku další domény 5.Zadání kontaktních údajů 6.Sumarizace a potvrzení objednávky

Registrace domény

Registrace domény - ověření
www.
ověřit i ostatní možnosti (com,net,org,...)

Registrace domény probíhá dle následujícího scénáře:

1. Pomocí on-line formuláře v záhlaví této prezentace si vyberete doménu kterou chcete registrovat. V případě, že je zadané doménové jméno volné, můžete pokračovat v registraci.

2. Vyberete si jeden z nabízených hostingových tarifů a služby obsažené v tarifu
(e-mailové schránky, e-mailový koš, přesměrování). Budete-li požadovat některé ceníkové služby, které nejsou zahrnuty ve zvoleném tarifu, vyplňte je prosím ve formuláři do kolonky "speciální požadavky".

3. Ihned po dokončení objednávky Vám bude vygenerována zálohová faktura za doménu (na obrazovku+e-mailem).

4. Přijatou fakturu prosím uhraďte v co nejkratším termínu, ovlivní se tím datum jejího zprovoznění ze strany registrátora. Většinou je doména zprovozněna v rámci jednoho pracovního dne po připsání úhrady na náš účet. Pokud si doménové jméno přejete u registrátora pravidelně platit sami, mějte prosím na paměti, že poplatek za doménu si musíte sami hlídat (e-mailem zasílané zálohové faktury). My Vám v tomto případě zašleme společně s potvrzením pouze fakturu za hostingový tarif.